Regionale projectcoördinatie en vertrouwenspersonen

Voor vragen over een aanvraag of een opdracht kunt u het beste rechtstreeks contact opnemen met de coördinator in uw regio. Zie daarvoor onderstaande contactgegevens. 

Via deze website kunt u ook direct online een adviesvraag indienen.

Per regio is er een vertrouwenspersoon waarmee je contact kunt opnemen voor vragen met betrekking tot sociale veiligheid en integriteit. 

Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder
Projectcoördinatie Co Stehouwer; cstehouwer@sesamadviseur.nl 06-53 16 32 24
Vertrouwenspersoon Co Stehouwer; cstehouwer@sesamadviseur.nl


Overijssel, Gelderland boven de Waal
Projectcoördinatie Rob van Schaik; rvanschaik@sesamadviseur.nl 06-40 12 33 01
Vertrouwenspersoon Peter Dek; pdek@sesamadviseur.nl

Noord Brabant, Limburg, Zeeland, Gelderland beneden de Waal
Projectcoördinatie Bertus Terpstra; bterpstra@sesamadviseur.nl 06-12 69 65 66
Vertrouwenspersoon via vertrouwenspersoon@sesamadviseur.nl

Utrecht, Flevoland, Rivierenland gebied ten westen van het Amsterdam Rijn kanaal
Projectcoördinatie Ed Wetzel; ewetzel@sesamadviseur.nl 06-40 57 64 32
Vertrouwenspersoon Ria Koppejan; rkoppejan@sesamadviseur.nl

Noord Holland
Projectcoördinatie Martien Giele; mgiele@sesamadviseur.nl 06-53 40 13 98
Vertrouwenspersoon Ingrid Bartelsman; ibartelsman@sesamadviseur.nl

Zuid Holland
Projectcoördinatie Marjan Groen; zuidwest@sesamadviseur.nl 06-36 39 65 23
Waarneming ivm vakantie: 31 oktober - 28 november: Els Driessen; edriessen@sesamadviseur.nl  06-42 28 71 40
Vertrouwenspersoon Els Driessen; edriessen@sesamadviseur.nl

Contact met een vertrouwenspersoon kan ook via vertrouwenspersoon@sesamadviseur.nl

Nieuwsflits
SESAM geeft enkele malen per jaar een digitale Nieuwsflits uit, met informatie over maatschappelijke ontwikkelingen, vrijwilligerswerk en advisering door SESAM. Wil je die Nieuwsbrief ook ontvangen? Meld je hieronder dan aan
Aanmelden Nieuwsflits

Informatiefolder
Wil je onze algemene informatiefolder ontvangen? Die kun je hier downloaden . Je kunt hem ook bestellen via info@sesamacademie.nl .
Informatiefolder sociale veiligheid
Informatiefolder vertrouwenspersoon


  • Co Stehouwer, projectco÷rdinator regio Noord

  • Bertus Terpstra, projectco÷rdinator regio Zuidoost

  • Rob van Schaik, projectco÷rdinator regio Oost

  • Marjan Groen, projectco÷rdinator regio Zuidwest



Contactgegevens
Stichting SESAM academie
Deventerstraat 130 - C
7321 CD  Apeldoorn
055-360 2916 bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 - 12.00 uur.